Cześć

Nazywam się Piotr Grabowski, a ludzie wołają na mnie Grabo.

Cieszę się, że tu trafiłeś bo najprawdopodobniej widziałeś mnie na jakimś pokazie lub oglądałeś filmiki na youtubie i chcesz zacząć ze mną współpracę.

Koszykówka jest bliska mojemu sercu od kilku dobrych lat🏀. Na początku grywałem w klubie i… grzałem ławę. Postanowiłem to zmienić i zacząłem rozwijać się we wsadach do kosza, do tego stopnia, że w 2019 roku zostałem wicemistrzem świata w tej dyscyplinie🥈.

Wierzę, że każdy z osobna porusza się po tej planecie w jakimś celu, ja już znalazłem ten cel i czuje się bardzo szczęśliwym człowiekiem. Ogromnie bym chciał, aby moja historia, którą możesz obejrzeć w filmiku poniżej zainspirowała Cię do robienia w życiu tego co kochasz i nie zatrzymywania się. Bo tylko takie życie jest warte przeżycia 🔥.

Trzymaj się!🤝

Zobacz całą moją historię

our
Community

learn more

Opinie

Simon Piechowski
Simon Piechowski
Piotr jest profesjonalistą, posiada fantastyczną wiedzę w dziedzinie przygotowania fizycznego. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze metody treningu i odżywiania. Pozwala mu to zawsze być w pełni przygotowanym do udziału w konkursach lub pokazach. Jego charakter i motywacja pozwoliły mu zaistnieć na międzynarodowych arenach i z sukcesami rozwija się dalej. Grabo jest świetną osobą do współpracy, nie można prosić o nic więcej.
Michał Owczarzak
Michał Owczarzak
Poza faktem, że Grabo ma dobre predyspozycje jego metodyka treningowa i obsesja zagwarantowały mu w głównej mierze aktualny poziom sportowy i moim zdaniem zaprowadzi go w najbliższych latach do rywalizacji o miano najlepszego dunkera na świecie.
Kacper Lachowicz
Kacper Lachowicz
Mam ten zaszczyt i szczęście obserwować drogę Piotrka „od zera do bohatera”. Jego etyka pracy, odwaga do podejmowania wyzwań, oraz obowiązkowość sprawiają że współpraca z Nim to czysta przyjemność oraz wiele powodów do zachwytu. Bardzo często w mojej pracy podaję przykład Piotrka jako wzór pracowitości i dążenia do spełniania marzeń.
Krzysztof Sulima
Krzysztof Sulima
Grabo dał świetne show podczas II edycji Krzysztof Sulima Camp w Białymstoku i Toruniu. Polatał nie tylko efektownie, ale również wysoko przeskakując uczestników, gości i mnie, czyli ponad dwumetrowego Żubra ! Klasa i energia godna polecenia.
Współpracowałem z