Od 3 lat zajmuje się profesjonalnymi pokazami wsadów na wydarzeniach koszykarskich. Do tej pory miałem przyjemność występować podczas meczów PLK, Finałach Euroligi ( Final four) czy w Morocco Mall – jednej z największych galerii handlowych na świecie.
Na swoim koncie mam już ponad 50 pokazów w Polsce i za granicą, więc wiem jak oczarować publiczność i stworzyć uśmiech u najmłodszych.
Jak wygląda taki pokaz?

Opinie

Simon Piechowski
Simon Piechowski
Piotr jest profesjonalistą, posiada fantastyczną wiedzę w dziedzinie przygotowania fizycznego. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze metody treningu i odżywiania. Pozwala mu to zawsze być w pełni przygotowanym do udziału w konkursach lub pokazach. Jego charakter i motywacja pozwoliły mu zaistnieć na międzynarodowych arenach i z sukcesami rozwija się dalej. Grabo jest świetną osobą do współpracy, nie można prosić o nic więcej.
Michał Owczarzak
Michał Owczarzak
Poza faktem, że Grabo ma dobre predyspozycje jego metodyka treningowa i obsesja zagwarantowały mu w głównej mierze aktualny poziom sportowy i moim zdaniem zaprowadzi go w najbliższych latach do rywalizacji o miano najlepszego dunkera na świecie.
Kacper Lachowicz
Kacper Lachowicz
Mam ten zaszczyt i szczęście obserwować drogę Piotrka “od zera do bohatera”. Jego etyka pracy, odwaga do podejmowania wyzwań, oraz obowiązkowość sprawiają że współpraca z Nim to czysta przyjemność oraz wiele powodów do zachwytu. Bardzo często w mojej pracy podaję przykład Piotrka jako wzór pracowitości i dążenia do spełniania marzeń.
Krzysztof Sulima
Krzysztof Sulima
Grabo dał świetne show podczas II edycji Krzysztof Sulima Camp w Białymstoku i Toruniu. Polatał nie tylko efektownie, ale również wysoko przeskakując uczestników, gości i mnie, czyli ponad dwumetrowego Żubra ! Klasa i energia godna polecenia.
Współpracowałem z

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany pokazem wsadów na swojej imprezie

Wyślij mi wiadomość